BC Šiauliai patyrė pralaimėjimą Panevėžio „Lietkabeliui“ 93:77 ir taip nepasiekė Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pusfinalio. Šis pralaimėjimas reiškia, kad Šiauliai ketvirtus metus iš eilės lieka be galimybės kovoti dėl medalių. Rungtynės vyko Panevėžyje, kur „Lietkabelis“ laimėjo ketvirtfinalio seriją 2-0. Pirmasis kėlinys buvo labai lygus, tačiau „Lietkabelis“ sugebėjo išsiveržti į priekį antrajame kėlinyje. Nikola Radičevičius ir Kristianas Kullamae buvo pagrindiniai „Lietkabelio“ žaidėjai, pelnę atitinkamai 22 ir 19 taškų. BC Šiauliai bandė atsakyti, tačiau Cedricas Hendersonas ir Danielis Baslykas nesugebėjo išlaikyti konkurencijos. Rungtynėse „Šiauliai“ turėjo pranašumą, tačiau „Lietkabelis“ greitai sugrąžino iniciatyvą ir įgijo dviženklę persvarą. Trečiajame kėlinyje „Lietkabelis“ įgijo apčiuopiamą pranašumą, o Šiauliams nepavyko sugrįžti į rungtynes. Šiame mače BC Šiauliai prarado Marius Valinską ir Tre-Vaughn Minottą, o „Lietkabelis“ žaidė be Danieliaus Lavrinovičiaus ir Vytenio Lipkevičiaus. Šis pralaimėjimas dar kartą parodė, kad BC Šiauliai turi dirbti, kad galėtų sugrįžti į LKL elitą.